Гостиниця про Львів Світлини Львова Русский English Polska
Мапа сайту Гостиниця Номера та їх бронювання Вартість Послуги та сервіс Контактна інформація Пошук по сайту


Вітаємо Вас на оновленому сайті готеля "Турист", що розташований у старовинному місті Львов.

Готель "Турист" знаходиться в одному з мальовничих куточків міста Львова - поблизу Алтайських (піскових) озер у парковій зоні. У готелі до послуг проживаючих номери прості чотиримісні та двомісні, одномісні типу пів-люкс та двомісні типу люкс.

Також у готелі до послуг проживаючих боулінг - клуб, бар на 40 осіб, зал засідань на 35 місць, буфет, перукарня, сауна, пральня, салон краси, автостоянка, стоматологічне відділення, Інтернет.

Наш готель поєднує високу якість обслуговування з прийнятною вартістю. За десятиліття , що існує готель, тисячи приїзджих обрали нас, як місце зупинки на відпочинок, від бізнесменів до мандрівників.

В туристично - екскурсійній службі готелю можна замовити та організувати цікаві екскурсії Львовом, кількаденні програми перебування туристів у древньому місті - місті світової спадщини ЮНЕСКО, екскурсії регіоном, захоплюючі подорожі до Карпат та інших визначних місць Львівщини.

Полюбляєте подорожувати самостійно? Саме для вас на нашому сайті створено спеціальний розділ про Львов. Історія Львова, опис пам'яток Львова, мапа міста, а також деяки туристичні маршрути містом, дозволять Вам спланувати подорож заздалегіть, а наш готель завжди готовий забеспечити ваш комфортний відпочинок після цікавого дня Львовом.

Запрошуємо до гостинного Львова!

Запрошуємо до готеля "Турист"!

Україна, м. Львів
вул. Коновальця, 103
тел. +38(032)237-06-24
факс. +38(032)237-06-27
© 2003-2010, Готель «ТУРИСТ», м.Львів, вул.Коновальця 103, тел. +38(032)237-06-24, факс. +38(032)237-06-27